Noomi Rapace

Noomi Rapace

Užsienio naujienos

Noomi Rapace planai

Lisbet Salander švediškoje „Merginos su drakono tatuiruote" versijoje suvaidinusi aktorė po Ridley Scotto „Prometėjo" sulaukia vis daugiau pasiūlymų filmuotis amerikiečių filmuose.

Kartu su Tomu Hardy ji turėtų vaidinti naujame Danielio Espinosos filme „Vaikas 44" („Child 44"), kurio veiksmas perkels į 6-ojo dešimtmečio Sovietų Sąjungą. Filmo herojus - milicininkas, kuris tiria vaikų nužudymų bylą ir pats tampa įtariamuoju. Rapace vaidins milicininko žmoną. Filmas bus kuriamas Budapešte, kuris jau ne vieną kartą „vaidino" sovietines erdves.


Kalbos apie tai, kad bus kuriamas Ridley Scotto „Prometėjo" tęsinys, pasigirdo vos filmui pasirodžius ekranuose. Neseniai aktorė Noomi Rapace papasakojo, kad jau rašomas „Prometėjo 2" scenarijus (tiesa, kol kas scenaristo pavardė neskelbiama), o ji buvo susitikusi su režisieriumi. Matyt, filmas pasirodys po dvejų metų. Artimiausiu metu Scottas kurs bandomąją televizijos serialo „Vatikanas" seriją. Tai bus trileris apie valdžią, dvasingumą ir politiką, su kuriais susijusi Katalikų bažnyčia. Scottui tai bus dar ir debiutas JAV televizijoje.

Publikuota: KINAS 2013 m. Nr. 1 (321)
 

Komentarai (0)

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg